FLAVO-C

AKTYWNA PIELĘGNACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA

Flavo-C to wyjątkowa linia produktów o unikalnej recepturze zapewniającej skórze głęboką rewitalizację. Sercem całej linii preparatów Flavo-C jest witamina C. Flavo-C serum i Flavo-C Forte serum zawierają jedyną aktywnie działającą w skórze postać kwasu askorbinowego – formę lewoskrętną.  Flavo-C Forte serum zawiera najwyższe stężenie – 15% lewoskrętną wolną witaminę C oraz 30% wyciąg z Ginkgo biloba.

Gama Flavo-C gwarantuje:
– stabilność witaminy w serum Flavo-C dzięki unikalnej technologii (w normalnych warunkach witamina C traci swą aktywność po 48 h),
– działanie ochronne dzięki aktywności antyoksydacyjnej,
– penetrację do skóry i jej działanie przez 8 h.

Efekty działania Flavo-C:
– u osób po 25-tym r. ż.: zapobiega powstawaniu zmarszczek i chroni skórę,
– u osób po 40-tym r. ż.: redukuje zmarszczki, rewitalizuje skórę (stymuluje biosyntezę nowych włókien kolagenu).

Gama Flavo-C jest szczególnie polecana dla osób palących tytoń, pracujących w klimatyzowanych, ogrzewanych pomieszczeniach oraz po zimie jako „zastrzyk energii”.

Każdy dorosły człowiek sam odpowiada za stan swojego zdrowia. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wszelkie zaniedbania niosą za dobą negatywne konsekwencje. Ponad połowa dorosłych ludzi zmaga się z brakami w uzębieniu, lecz nie uważają tego za problem. Wszelkie ubytki należy uzupełniać! Polecam skorzystania z usług Implanty Poznań, aby nie dopuścić do zaników tkanki kostnej w jamie ustnej. W przeciwnym razie konieczna może okazać się odbudowa kości szczęki.